Жена стоногалка | Никола Тодороски | Стендап Шоу

13 Просмотры
Издатель
ДАНЛОУДИРАЈ ГО МОЕТО НОВО СТЕНДАП ШОУ:


MERCH STORE:

Само за креатори!
Ако сакате да си го олесните животот на YOUTUBE:


Афродизијак | Никола Тодороски | Стендап Шоу

Гледај го онлајн моето најново стендап шоу:
ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ПРИРОДНА ГЛУПОСТ
Стендап шоу снимено во култниот клуб JAZZ INN.
80 мин. интензивна комедија достапна онлајн.​Бидејки стендап проектите кои ги работам се тотално независни и не се финансирани од било какви фондови и организации, видеото е достапно за скромни 5 долари. Секако дека одкако ќе го данлоудираш можеш да го ставиш на youtube и слично, но тоа нема да го направиш зошто разбираш колку е тешко да се направи еден час стендап комедија. #jeepaa #namiti
ВИ БЛАГОДАРАМ #moresmiles
Категория
Драмы онлайн
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика